AT89C2051-24SU MCU Microcontroller Unit - High Performance And Low Power
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Contact Now
AT89C2051-24SU Microcontroller Unit Features: • 8-bit CMOS single-chip microcontroller • 20 pins • Operating voltage: 4.0V to 6.0V • Clock frequency: 0 - 24 MHz • 8K bytes of Flash Program Memory • ...